درباره ما

امروزه اطلاع رسانی در عصر دیجیتال به شکل بسیار راحت و آسانی در همه حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، هنری و … انجام می شود و هر یک از این حوزه ها بر اساس میزان علاقه مخاطبان مورد توجه قرار می گیرند و به همین دلیل در چنین شرایطی اغلب آنان مایلند اخبار این دو هنر را در سریع ترین زمان ممکن به دست بیاورند .

دنیای امروز دیگر فقط منتظر چاپ روزنامه و نشریات دیگری همچون هفته نامه، ماهنامه و … نیست . مخاطبان سینما و تئاتر امروز برای آنکه سریعتر به اخبار و اطلاعات این دو حوزه دست پیدا کنند به پایگاههای اینترنتی مراجعه می‌کنند . پایگاه اطلاع رسانی سینما – تئاتر براساس نیاز مخاطبان پا به دنیای اطلاع رسانی گذاشته تا در درجه اول مخاطبان از سینما و تئاتر ایران آگاهی پیدا کنند و در درجه بعد در آینده ای نه چندان دور از سینما و تئاتر جهان مطلع شوند.

شما علاقه مندان سینما و تئاتر می توانید برای اطلاع از نمایش های روی صحنه و فیلمهای روی پرده سینما و تئاتر ایران به این پایگاه مراجعه کنید و از نام فیلمها و تئاتر ماه و نویسنده و کارگردان، سئانس های اجرا و اکران و نیز میزان ظرفیت تالارهای سینما و تئاتر و همه اطلاعات اولیه دیگر نظیر قیمت بلیت، مدت اجرا و … اطلاع یابید . علاوه بر این اطلاعات، می توانید عکسهایی نیز از فیلمها و نمایشهای روز را در این پایگاه ببینید . بخش یادداشت و نقد و نیز گزارش و خبر از نمایش ها و فیلم های در حال اجرا و اکران بخش دیگری از مطالب این پایگاه به شمار می آید . معرفی آخرین نشریات سینمایی و تئاتر و همچنین کتابهای تازه منتشر شده در این دو هنر و میزان فروش هر یک از فیلمها و تئاترهای در حال اکران و اجرا بخش دیگر مطالب این پایگاه محسوب می شود که قرار است اطلاعات مخاطبان این دو حوزه را تا حدودی مرتفع کند . البته این اطلاعات در فاز اول در این پایگاه قابل دسترسی است . در فاز بعد، اطلاعات اکران و اجرای فیلم ها و نمایش های سراسر نقاط ایران را خواهید دید که منوط به همکاری همه مسئولان و متولیان این دو هنر در مراکز استانها و شهرستانها و نیز همه مخاطبان و علاقه مندان هنر سینما و تئاتر است تا هر علاقه مندی با مراجعه به این پایگاه، اطلاعات مورد نیاز خود را در باره فیلمها و تئاتر های روز کشورمان به دست بیاورد .

پایگاه اطلاع رسانی سینما – تئاتر فعالیت خود را به صورت آزمایشی از تابستان 1382 آغاز کرده و در زمستان 1382 با کامل شدن نسبی اطلاعات روز سینما و تئاتر ایران به طور رسمی به فعالیت پرداخت.

از همین جا از همه کسانی که دستی در قلم دارند و علاقه مند به نوشتن درباره سینما و تئاتر امروز ایران هستند دعوت می‌کنیم تا مطالب خود را به سایت ما بفرستند تا در سریع ترین زمان ممکن در اختیار مخاطبان این دو هنر قرار گیرد. از انتقادها، پیشنهادها و نظرهای همه علاقه مندان استقبال می‌کنیم و منتظر ایمیل ها، فاکس ها و تلفنهای آنان هستیم .

 

  • مدیر مسوول: خشایار عزیزی
  • سردبیر: بهزاد صدیقی
  • طراح سایت و مدیر فنی: بابک عزیزی نژاد
  • مدیر تحریریه: منیژه فریدی
  • مدیر هنری: افسانه حسنی
  • روابط عمومی: سارا علی حسنی
  • عکاس: بهنام صدیقی
  • طراحی لوگو: زوم گرافیک (اردشیر رستمی) - اجرا: جواد آبشاری
  • با سپاس از همراهی روابط عمومی تئاتر شهر، روابط عمومی معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد سینمایی فارابی و ...

پایگاه اطلاع رسانی سینما - تئاتر


به اشتراک گذاری، ایمیل و چاپ:
share share share share share share Print


سایت سینما-تئاتر - استفاده از مطالب سایت، با درج لینک آزاد است.